Ви тут: Головна Наші послуги Інтернет Домашній інтернет

Домашній інтернет

Сьогодні швидкісний оптоволоконний домашній інтернет стає вже невід'ємною частиною життя, особливо встолиці. Варто звичайному користувачеві хоч раз випробувати всі його достоїнства, і він просто не зможе працювати з обмеженнями по швидкості і об'єму трафіку.

Однак, прийнятну на сьогоднішній день швидкість не може забезпечити жодне бездротове інтернет-з'єднання - як від операторів мобільного зв'язку, так і через супутникові системи. Крім вкрай повільною передачі даних, такі способи вимагають придбання дорогих модемів. При цьому через радіочастотний канал нормально не «пролізе" жоден кінофільм або більш-менш об'ємна програма. А це не дає можливості скористатися і малою частиною всіх переваг, які сьогодні можна витягти з Всесвітньої павутини.

Варіант "телефонного" інтернету навіть за технологією ADSL лише ненабагато поліпшує ситуацію. І в цьому випадку модем також необхідний. Ще зовсім недавно максимально високошвидкісним інтернетом для дому вважалася організація кабельної мережі на основі мідного кабелю.

Звичайно, такі лінії послужили проривом у швидкості інтернет-з'єднання, однак і вони вже йдуть у вчорашній день. Мідний кабель має обмеження за кількістю абонентів, що підключаються. Він при великій довжині вносить в лінію істотні втрати, особливо на високих частотах, тому нарощувати швидкість тим складніше, чим далі знаходиться абонент від вузла зв'язку. Крім того, поза житлових будинків кабелі прокладаються по телефонній каналізації, в яку потрапляє вода і погіршує якість з'єднання.

Сьогодні найбільш конкурентоспроможним і швидкісним інтернетом є FTTB (Fiber to the Building). Ця система заснована на застосуванні оптичного волокна , по якому сигнал поширюється практично без втрат і не схильний до зовнішніх впливів.Оптоволокно прокладається до багатоквартирного будинку, де через термінал сигнал розділяється до кожного абонента, вступаючи в квартиру вже по звичайному кабелю.

Саме такий вид підключення Вашого будинку до Інтернет пропонуємо ми - компанія "Транс Трафік".

Контактна інформація

Відділ продажів: (044) 227-01-23, (044) 227-06-56, (067) 327-01-23,  (067) 323-73-93 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічна підтримка: (044) 229-53-79, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адресам.Київ, вул. Володимирська, 77А, 205 - E-net на мапі

Поділіться інормацією про нас с друзями: