Ви тут: Головна Наші послуги Інтернет Бізнес інтернет

Бізнес інтернет

Для організації доступу в Інтернет для офісів, бізнес-центрів і великих корпоративних клієнтів ми пропонуємо підключення по волоконно-оптичних лініях зв'язку (ВОЛЗ). Основною перевагою волоконно-оптичних каналів є висока якість, надійність і масштабованість. Оптичні лінії зв'язку практично не схильні до впливу зовнішніх факторів, що призводять до погіршення якості

зв'язку. Висока пропускна здатність дозволяє проводити підключення клієнтів на швидкостях від 1 Мб / сек до 1 Гб / сек, а також надавати додаткові телекомунікаційні послуги .

Корпоративні мережі

При великій кількості віддалених офісів, особливо при широкій географії їх розташування, актуальною стає проблема швидкого, надійного і економічного обміну інформацією. Відповідним рішенням може стати об'єднання віддалених один від одного офісів в єдину захищену корпоративну мережу з повним спектром телекомунікаційних послуг.

Основними завданнями корпоративної мережі виявляються взаємодія системних додатків, доступ до них віддалених користувачів. Тому корпоративна мережа, як правило, є територіально розподіленої, тобто об'єднує офіси, підрозділи та інші структури, що знаходяться на значній відстані один від одного. Часто вузли корпоративної мережі виявляються розташованими в різних містах, а іноді і країнах.

Основна проблема, яку доводиться вирішувати при створенні корпоративної мережі - організація каналів зв'язку. Наша компанія організовує і виконає весь цикл робіт під ключ, використовуючи свій багатий досвід. У кожному окремому випадку використовується індивідуальний підхід, вибирається оптимальне рішення. "Транс Трафік" пропонує рішення з об'єднання філій за допомогою виділених каналів в єдину структуру з використанням технології VPN (Virtual Private Network).Мережа побудована на базі волоконно-оптичних ліній, володіє високою пропускною здатністю з повним резервуванням всіх елементів.

Контактна інформація

Відділ продажів: (044) 227-01-23, (044) 227-06-56, (067) 327-01-23,  (067) 323-73-93 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічна підтримка: (044) 229-53-79, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адресам.Київ, вул. Володимирська, 77А, 205 - E-net на мапі

Поділіться інормацією про нас с друзями: