Ви тут: Головна Наші послуги Інтернет

Інтернет

Доступ до Інтернет по оптоволоконної лінії зв'язку є надійним і цілодобовим підключенням до інформаційного простору глобальної мережі.

Ми вважаємо, що підрахунок клієнтського трафіку - невірна політика, яку слід залишити в минулому, тому з самого початку нашої діяльності ми пропонуємо нашим клієнтам доступ в Інтернетісключітельно без обмежень по трафіку. Ви купуєте смугу пропускання, а не байти.

Наша компанія пропонує два основних варіанти співпраці: Інтернет для приватних осіб і для організацій .

Створення корпоративної мережі

Корпоративна мережа - високошвидкісний канал передачі даних, що базується на оптичній магістральної мережі, яка здатна об'єднати віддалені один від одного офіси Вашої компанії в єдине ціле.

Корпоративна мережа дає можливість оперативно обмінюватися необхідною інформацією між усіма представництвами компанії (бази даних, бухгалтерія, склад і т.п.). Як показує досвід, після впровадження подібного роду технологій, компанія стає гнучкішим, мобільнішим, ефективніше.

Транспортні канали зв'язку

Транспортний канал - виділений канал зв'язку між двома точками, що пролягає через нашу оптоволоконну магістраль. Можливі різні варіанти транспорту - OSI Layer 3, OSI Layer 2, Q-in-Q.

"Серце" нашої оптоволоконної мережі знаходиться в центрі Києва, що дозволяє розглядати будь-які варіанти організації транспортних каналів і корпоративних мереж.

Контактна інформація

Відділ продажів: (044) 227-01-23, (044) 227-06-56, (067) 327-01-23,  (067) 323-73-93 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічна підтримка: (044) 229-53-79, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адресам.Київ, вул. Володимирська, 77А, 205 - E-net на мапі

Поділіться інормацією про нас с друзями: