Ви тут: Головна Наші послуги

Доступ до мережі Інтернет

Доступ до Інтернет по оптоволоконної лінії зв'язку є надійним і цілодобовим підключенням до інформаційного простору глобальної мережі .

Створення корпоративної мережі

Корпоративна мережа - високошвидкісний канал передачі даних , що базується на оптичній магістральній мережі, яка здатна об'єднати віддалені один від одного офіси Вашої компанії в єдине ціле.

Транспортні канали зв'язку

Транспортний канал - виділений канал зв'язку між двома точками, що пролягає через нашу оптоволоконну магістраль.

Co- Location

Co- Location - фізичне розміщення клієнтського обладнання на технічному майданчику нашої компанії з високошвидкісним підключенням до мережі Інтернет та точки обміну трафіком UA -IX. Детальніше читайте в розділі послуги Co- Location .

Хостинг

Хостинг - розміщення web -сайтів на хостинг- серверах нашої компанії. Деталі в розділі Хостинг в Києві.

IP- телефонія

IP- телефонія - це альтернатива звичайному міському телефону. Дозволяє отримати прямий київський телефонний номер в будь-якій точці, де є Інтернет .

Обслуговування

У вас немає штатного ІТ- фахівця? Ми готові допомогти вам у налаштуванні , обслуговуванні та ремонті комп'ютерної та офісної техніки.

Мережі

Також ми займаємося проектуванням і будівництвом комп'ютерних мереж, телефонної розводки і систем відеоспостереження будь-якої складності .

ІТ аутсорсинг

Фахівці для тимчасового або постійного IT- обслуговування для Вашої організації.

Прокладка ЛВС

Проектування , створення та підтримка обчислювальних мереж .

Веб-дизайн

Створення веб -сайтів будь-якої складності , реєстрація доменів , послуги SEO.

Ремонт

Ремонт комп'ютерної та офісної техніки.

Контактна інформація

Відділ продажів: (044) 227-01-23, (044) 227-06-56, (067) 327-01-23,  (067) 323-73-93 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічна підтримка: (044) 229-53-79, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адресам.Київ, вул. Володимирська, 77А, 205 - E-net на мапі

Поділіться інормацією про нас с друзями: